Yapay Bambu Dekorasyon/SSS :: Cansu Yapay Çiçekçilik

Sıkça Sorulan Sorular
Yapay Bambu Dekorasyon

Gerçek bitki mi kullanıyorsunuz?

Hayır, Yapay Bambu Dekorasyon uygulamalarımızda kullandığımız bitkiler gerçek bitkiler ile aynı görünümde olup yapaydırlar.

Güneş ışığı ürünlere zarar verir mi?

Yapay Bambu Dekorasyon ve tüm yapay bitkiler doğrudan ve uzun süre güneş ışığına maruz kalması halinde ürünlerde renk değişimi olabilir.

Dış mekanlarda kullanılabilir mi?

Yapay Bambu Dekorasyon Ürünlerimizi hem iç, hem de doğrudan güneş almayan dış mekanlarda güvenle kullanılabilir.

Yapay bitkilerin temizliği nasıl yapılır?

Yapay Bambu Dekorasyon temizliği için tozunu almak, su ile yıkamak veya silmek yeterlidir. Temizlik malzemesine ihtiyaç yoktur.

Yapay bitkilerin kokusu var mı?

Hayır, Yapay Bambu Dekorasyon ürünlerimiz kokusuzdur. Dilerseniz çiçek kokusu kullanarak gerçekliği arttırabilirsiniz.

Hangi ölçülerde üretim yapıyorsunuz?

İhtiyacınız olan her boyutta ve yükseklikte Yapay Bambu Dekorasyon üretimi yapıyoruz.

Bakıma ihtiyaç var mı?

Hayır, yapay bitkiler bakım gerektirmez. Bu nedenle Yapay Bambu Dekorasyon için zaman zaman tozunun alınması yeterlidir.

Böceklenme yapar mı?

Yapay Bambu Dekorasyon Ürünlerimiz yapay olup böceklenme yapmaz. Ayrıca, yiyecek bir şey barındırmadıkları için böceklerin ilgisini çekmezler.

Mekanıma özel tasarım?

Mekanınızın fotoğraf veya projesini göndererek uzman personelimizden teklif alabilirsiniz.

Başka adı var mı?

Yapay Bambu Dekorasyon olarak bilinen bu çalışma, farklı malzemelerle yapıldığında farklı isimlerle de anılmaktadır:

 • Bambu Dekorasyon
 • Yapay Bambu
 • Yapay Bambu Dalları
 • Beyaz Lake Bambu Dalları
 • Yapay Beyaz Bambu Dalları
 • Lake Bambu Dalları
 • Lake Saksı Bambu Ağaç
 • Seperatör Bambu Çalışması
 • Doğal Bambu Çalışması
 • Yapay Bambu Ağacı
 • Yapay Bambu Seperatör
 • Yapay Bambu Ayıraç
 • Yapay Bambu Duvar

Cansu Yapay Çiçek ve Dekorasyon Ltd.Şti olarak Yapay Bambu Dekorasyon imalatı yapan, tasarım ve dekorasyon konusunda uzman firmayız. Bambu Dekorasyon fiyatı, en ucuz Bambu Dekorasyon, Bambu Dekorasyon nasıl yapılır, Yapay Bambu fiyatı, en ucuz Yapay Bambu, Yapay Bambu nasıl yapılır, Yapay Bambu Dalları fiyatı, en ucuz Yapay Bambu Dalları, Yapay Bambu Dalları nasıl yapılır, Beyaz Lake Bambu Dalları fiyatı, en ucuz Beyaz Lake Bambu Dalları, Beyaz Lake Bambu Dalları nasıl yapılır, Yapay Beyaz Bambu Dalları fiyatı, en ucuz Yapay Beyaz Bambu Dalları, Yapay Beyaz Bambu Dalları nasıl yapılır, Lake Bambu Dalları fiyatı, en ucuz Lake Bambu Dalları, Lake Bambu Dalları nasıl yapılır, Lake Saksı Bambu Ağaç fiyatı, en ucuz Lake Saksı Bambu Ağaç, Lake Saksı Bambu Ağaç nasıl yapılır, Seperatör Bambu Çalışması fiyatı, en ucuz Seperatör Bambu Çalışması, Seperatör Bambu Çalışması nasıl yapılır, Doğal Bambu Çalışması fiyatı, en ucuz Doğal Bambu Çalışması, Doğal Bambu Çalışması nasıl yapılır, Yapay Bambu Ağacı fiyatı, en ucuz Yapay Bambu Ağacı, Yapay Bambu Ağacı nasıl yapılır, Yapay Bambu Seperatör fiyatı, en ucuz Yapay Bambu Seperatör, Yapay Bambu Seperatör nasıl yapılır, Yapay Bambu Ayıraç fiyatı, en ucuz Yapay Bambu Ayıraç, Yapay Bambu Ayıraç nasıl yapılır, Yapay Bambu Duvar fiyatı, en ucuz Yapay Bambu Duvar, Yapay Bambu Duvar nasıl yapılır ve Yapay Bambu Dekorasyon gibi konularda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Yapay Bambu Dekorasyon

Şimdi Arayın !

0(312) 350 85 80

Mekanınızın havasını değiştirelim!